Rozbitý chodník v ulici Blodkova

2 velká rozbitá pole chodníku (chybějící kostky) v ulici Blodkova (č. p. 7 a 9)

Zaslal: Lukáš Beran, 24.12.2016 v 02:08

Praha 3-
 
 

Blodkova, Praha 3

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 03.01.2017 11:57

Dobrý den,

za technický stav komunikací a jejich údržbu odpovídá jejich vlastník, kterým je hl.m. Praha, resp. jejich pověřený správce, kterým je Technická správa komunikací hl.m. Prahy.
Vaše připomínka byla této organizaci předána.

S pozdravem

Ing. Milan Kepka
vedoucí odboru dopravy
MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Blodkova, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty