Nefunkční semafor u Kauflandu Jarov

Frekventovaná křižovatka na výjezdu z Kauflandu. Odbočování vlevo z vedlejší na hlavní, stejně jako přecházení chodců na přechodu, do kterého neustále proudí auta z více směrů, je bez světelné signalizace nebezpečné. Zvlášť v tomto období, kdy ranní i večerní špička probíhají za zhoršených světelných podmínek nebo přímo za tmy. Prosíme o co nejrychlejší nápravu, semafory na této křižovatce nefungují už asi měsíc.

Zaslal: Monika Kupčeková, 19.12.2016 v 09:16

Praha 9-

V třešňovce, Praha 9

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 20.12.2016 09:05

Dobrý den,

o nefunkčnosti jsme již správce SSZ informovali, nic méně tento problém ještě zaurgujeme.

S pozdravem

Tomáš Holeček
radní pro životní prostředí a dopravu MČ
Rada MČ Praha 9
radní pro životní prostředí a dopravu



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



V třešňovce, Praha 9

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Spojovací: nesvítící lampy u chodníku nad Kauflandem

Praha 9, 15. leden 2016 Bez odpovědi

Neudržovaná silnice U Smetanky

Praha 9, 23. leden 2017 Zaslaný

Nevhodný režim signalizace na přechodu pro chodce

Praha 6, 14. září 2015 Zaslaný

Nesvítící světla přechod Opletalova

Praha 1, 06. říjen 2014 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty