Chybějící chodník v ul. Wassermannova

Chybí chodník, frekventované místo pro pěší, prochází se mezi auty, úzká ulice, do které zajíždějí auta, takže nezbývá místo pro pěší, jak se vyhnout.

Zaslal: Spolek rodičů V Remízku Barbora Tesková, 12.12.2016 v 21:56

Praha 5-
 
 

Wassermannova, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Wassermannova, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nebezpečný přechod v ul. Wassermannova

Praha 5, 12. prosinec 2016 Bez odpovědi

Kruhový objezd Lamačova x Pražského

Praha 5, 20. únor 2012 Zaslaný

Dopravní značka nahnutá do chodníku

Praha 15, 10. duben 2013 Vyřešený

Zúžený chodník v ulici U nemocnice

Praha 2, 31. květen 2012 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty