Poškozený chodník po rekonstrukci plotu Gymnasia Voděradská

Chodník podél plotu Gymnasia Voděradská v Dubečské ulici (směrem od rohu s ulicí Voděradskou k Průběžné) byl vloni při rekonstrukci plotu gymnasia rozkopán.

Nikdy nedošlo k jeho opravení, a to ani navzdory opakovaným výzvám ze strany veřejnosti adresovaným vedení školy. Místo je nevzhledné a pro chodce nebezpečné.

Zaslal: Libor Engelthaler, 08.04.2012 v 15:42

Praha 10-
 
 
 

Dubečská, Praha 10

Aktualizace podnětu

28.05.2012

Libor A. Engelthaler přidal následující aktualizace podnětu:

Chodník v Dubečské u zdi Gymnasia Voděradská je už spravený – dobře odvedená práce, jen se člověk ptá, proč trvalo víc než půl roku, abychom se jí dočkali, místo aby byla dlažba chodníku opravena bezprostředně poté, co byla zeď školní zahrady dokončena.




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 11.04.2012 09:55

Dobrý den,

k uvedení do původního stavu nedošlo proto, že dodavatel opravy plotu a správce komunikace se doposud neshodli na definitivní úpravě povrchu. Správce požaduje vybourání celé původní asfaltové záplaty a zadláždění mozaikou tak, aby chodník byl jednotný v celé šířce. Dodavatel nesouhlasí s jakoukoli úpravou nad rozsah vlastního výkopu a argumentuje tím, že již před jeho činností byla podél plotu pouze ušlapaná hlína, kterou je ochoten vrátit do původního stavu, jen co mu to správce odsouhlasí.
S oběma subjekty vstupujeme do jednání a pokusíme se nalézt přijatelný kompromis.

Ing. Daniel Čech
Vedoucí oddělení státní správy - životní prostředí a doprava
Odbor životního protředí, dopravy a rozvoje MČ Praha 10



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Dubečská, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Parkování aut na trávníku

Praha 10, 12. březen 2013 Vyřešený

Díry v chodníku

Praha 3, 28. květen 2012 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty