Rozbité schody v ulici Žukovského proti domu č 852/1 v Praze 6

Schody jsou zozbité, chybí nášlapné dlaždice. Hrany jsou ostré, hrozí poranění. Tyto schody vedou směrem od autobusové zastávky a od pošty k obchodnímu centru Delta. Tímto směrem chodí i spousta dětí do školy.

Zaslal: Jarka Čermáková, 23.09.2016 v 09:37

Praha 6-
 
 

Žukovského, Praha 6

Aktualizace podnětu

26.10.2016

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Děkujeme paní Čermákové za informaci o opravení schodů!



28.10.2016

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

No, popravdě, ty schody by si zasloužily trochu gruntovnější opravu, ale aspoň že dlaždice jsou zase na svém místě. Děkujeme paní Čermákové za zaslání fotky! Hezký svátek a víkend!




Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Žukovského, Praha 6

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Ukradený chodník v Břevnově

Praha 6, 01. červen 2012 Zaslaný

Přechod s výhledem zakrytým kontajnery

Praha 6, 05. duben 2013 Vyřešený

Uvolněná dlažba v ulici Slezská, Praha 2

Praha 2, 27. březen 2014 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty