Psí patníky v parku na nám. Jiřího z Lobkovic zavalené keřem

Psí patníky ve štěrkovém poli u cesty v parku na nám. Jiřího z Lobkovic jsou zavalené keřem a není možné je používat (pod korunou velkého keře jsou už sotva patrné).

Zaslal: Libor Engelthaler, 13.09.2016 v 11:05

Praha 3-
 
 
 
 

nám. Jiřího z Lobkovic, Praha 3

Aktualizace podnětu

08.11.2016

Libor Engelthaler přidal následující aktualizace podnětu:

Listopad 2016 - hotovo.




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 21.09.2016 09:46

Dobrý den,

stav na daném místě prověříme a v případě potřeby provedeme opatření k nápravě. Dle našich zkušeností nejsou „psí patníky" příliš využívány a nové již nikde ve veřejné zeleni neumisťujeme. Stávající však musí být ve funkčním stavu, vyřešení věci předpokládáme nejpozději do 30.09.2016.

S pozdravem

Jana Bosáková

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3
Odbor ochrany životního prostředí / odd. správy zeleně a komunikací
RNDr. Jana Bosáková
vedoucí oddělení



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Díky za aktualizaci a všem psům přejeme pěkné počůráníčko...:))
08.11.2016 v 11:18    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



nám. Jiřího z Lobkovic, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Díra v dlažbě na rohu Korunní a Perunovy

Praha 3, 04. leden 2014 Vyřešený

Blodkova P3

Praha 3, 19. březen 2019 Vyřešený

Úzká vozovka, chceme jednosměrku!

Praha 6, 01. červen 2012 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty