Zanedbaný chodník u hřiště na ul. U Vodárny

Chodník přiléhající k parku na ulici U Vodárny je dlouhodobě neudržovaný a vzhledem k tomu, že vede k dětskému hřišti a jezdí po něm kočárky a děti na odrážedlech, zasloužil by si zrekonstruovat tak, aby se zvýšila jeho bezpečnost.

Zaslal: É Vé, 28.07.2016 v 09:13

Praha 2-

U vodárny, Praha 2

Aktualizace podnětu

28.05.2019

Műllerová přidala následující aktualizace podnětu:

Chodník zrekonstruován po na podzim 2018



Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 30.07.2016 21:25

Dobrý den,

předáváme vlastníkovi pozemní komunikace resp. Technické správě komunikace k přímému vyřízení a zároveň žádáme o nápravu stavu.

Josef Gál
vedoucí odboru dopravy a územního rozvoje ÚMČ Praha 2



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



U vodárny, Praha 2

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Prošlapaný chodník, Římská, Praha 2

Praha 2, 01. duben 2014 Zaslaný

Chybí přechod po rekonstrukci

Praha 2, 01. říjen 2015 Zaslaný

Výmlat na chodníku a rabátko ve Vlkově

Praha 3, 01. listopad 2012 Zaslaný

Poslepovany chodnik na ulici Internacionalni, Suchdol-Praha 6

Praha - Suchdol, 09. únor 2015 Bez odpovědi


Zobrazit všechny podněty