Rozbitý a zarostlý chodník na Nuselské

Rozbitý a zarostlý chodník na Nuselské.

Zaslal: Libor Engelthaler, 10.07.2016 v 12:56

Praha 4-
 
 

Nuselská, Praha 4

Aktualizace podnětu

23.12.2018

Bc. Václav Kříž přidal následující aktualizace podnětu:

I tento chodník byl součástí rekonstrukce Nuselské. Problém vyřešen při rekonstrukci Nuselské. Děkuji všem, kdo se na tom podíleli. Přeji hezký den.

Bc. Václav Kříž, referent oddělení dopravy ÚMČ Praha 4



Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 14.07.2016 00:07

Vámi nahlášená závada ve schůdnosti pozemní komunikace byla předána Technické správě komunikací hl. m. Prahy.

Ing. Ondřej Horvath
Odbor životního prostředí a dopravy (OŽPAD) / Oddělení dopravy
Městká část Praha 4



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Nuselská, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybejici znaceni prechodu Sezimova x Taborska

Praha 4, 11. listopad 2017 Vyřešený

Chybějící asfalt ve Slezské

Praha 3, 30. březen 2015 Zaslaný

Tramvajová zastávka Kubánské nám.

Praha 10, 21. leden 2014 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty