Chybí chodník podél hlavní silnice u průmyslové zóny

Podél ulice Bystrá chybí chodník pro přístup do průmyslové zóny od obytné zástavby, zastávek MHD a nádraží. Chodci jsou nuceni chodit po úzké a frekventované silnici.

Zaslal: David Strunz, 30.06.2016 v 08:21

Praha 20-

Bystrá, Praha 20

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Bystrá, Praha 20

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Úprava chodníku na rohu ul. Náchodská x ul. Stoliňská

Praha 20, 11. březen 2012 Vyřešený

Chybějící osvětlení místní komunikace

Praha 20, 04. prosinec 2016 S odpovědí

Rozbitý poklop kanálu na náplavce

Praha 2, 16. červenec 2013 S odpovědí

Rozbitý a propadlý chodník v Koněvově ulici

Praha 3, 15. listopad 2015 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty