Nefunkční semafor pro chodce v ulici Václava Sedláčka

Na přechodu v ulici Václava Sedláčka nesvítí na semaforu pro chůzi směrem Budějovická zelený panáček, takže v době, kdy se má přecházet na semaforu nesvítí nic.

Zaslal: Vojtěch Smekal, 24.06.2016 v 00:23

Praha 4-

Václava Sedláčka, Praha 4

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Jarda Mach: Dobrý den,
pokud se jedná o nefunkční světlo, tedy prasklou žárovku, doporučuji ihned kontaktovat správce firmu ELTODO přes internet nebo bezplatnou telefonní linku, Více na:
http://www.eltodo.cz/hlaseni-poruch.html
popřípadě poruchu nahlásit na stránkách TSK hl. m. Prahy:
http://www.tsk-praha.cz/wps/portal/root/hlaseni-poruch-a-zavad

Jarda Mach
06.07.2016 v 23:14    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Václava Sedláčka, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.