Rozbitý chodník na Nuselské ulici

Krátký, ale hojně využívaný chodník na Nuselské ulici je poslední dobou čím dál rozbitější, na několika místech je vypadlá dlažba, která se stále uvolňuje a připomíná spíš opičí dráhu.

Zaslal: É Vé, 13.06.2016 v 10:14

Praha 4-
 
 
 

Nuselská, Praha 4

Aktualizace podnětu

11.07.2016

É Vé přidal následující aktualizace podnětu:

Opraveno! Díry se bohužel jen zalily betonem, místo aby se do nich znovu zasadily kostky, ale i tak díky za rychlé vyřešení podnětu.




14.07.2016

É Vé přidal následující aktualizace podnětu:

Ke komentáři: I ta velka dira byla pouze zalita, kostek jsme se nedočkali. Citlivé zacházení s městským prostorem si osobně představuji trochu jinak.. To ohrazení tam bylo jen na pár dní, než výplň ztuhla.



Přiloha:
Soubor (jpg)

23.12.2018

Václav Kříž přidal následující aktualizace podnětu:

Problém vyřešen při rekonstrukci Nuselské. Děkuji všem, kdo se na tom podíleli. Přeji hezký den.

Bc. Václav Kříž, referent oddělení dopravy ÚMČ Praha 4



Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 13.06.2016 17:24

Dobrý den,

uvedený podnět jsme předali k přímému vyřízení a provedení opravy správci komunikace TSK hl.m.Prahy . Jedná se o organizaci , která má správu, rozvoj a údržbu komunikací ve své kompetenci .

Přeji hezký den

Petr Vlasák
vedoucí oddělení dopravy
Odbor dopravy a životního prostředí
Městská část Praha 4



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 15.06.2016 19:49

TSK hl. m. Prahy zadala zjištěnou závadu k opravě .

Přeji hezký den

Petr Vlasák
Vedoucí oddělení dopravy
Odbor dopravy a životního prostředí
Městská část Praha 4



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: K aktualizaci podnětu: ta oprava vypadá opravdu dost děsně, a ještě kvůli ní blokli evidentně celý chodník. To tím betonem či co to je zalili opravdu všechny díry, i tu velkou, která u aktualizace není vidět?
13.07.2016 v 23:51    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Nuselská, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Přechod u ZŠ Jílovská – krátká zelená

Praha 4, 09. leden 2019 Vyřešený

Pokácení stromu v ulici V Horkách a jeho náhrada

Praha 4, 20. květen 2013 Vyřešený

Propadající se chodník na Husinecké

Praha 3, 13. září 2016 Zaslaný

Spojení Vinohrady - Hlavní nádraží

Praha 1, 21. únor 2012 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty