Chybějící stupně schodiště

Na schodišti v blízkosti stanice metra Luka (viz lokalizace na mapě) chybí stupně.

Zaslal: Anonymní uživatel, 02.04.2012 v 20:15

Praha 13-
 
 

Mukařovského, Praha 13

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 03.04.2012 11:32

Dobrý den,

předmětné schodiště hlavní město Praha dosud nepředalo majetkovému správci. Z tohoto důvodu zaslal p. Mareček, zástupce starosty, písemnou žádost pí. Alexandře Udženiji, radní hl. m. Prahy, o zajištění urychlené opravy.

S pozdravem

Miroslav Jíra
odbor dopravy ÚMČ Praha 13



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Mukařovského, Praha 13

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Tichnova, Schwarzenberská

Praha 13, 15. únor 2012 Zaslaný

Nebezpečné schodiště u zastávky autobusu Luka

Praha 13, 05. leden 2013 Zaslaný

Špinavý chodník před domem Havanská 833/9

Praha 7, 22. srpen 2019 Nově zaslaný

Špinavé odpadkové koše na náměstí Míru

Praha 2, 25. březen 2014 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty