Díra v poklopu uprostřed chodníku u konečné busu 131

Již dva měsíce je uprostřed chodníku prolomený poklop kabelové šachty - je sice provizorně označen dopravní značkou, ale ta tvoří překážku na chodníku.

Zaslal: Jiří Dlouhý, 17.05.2016 v 00:17

Praha 6-

Africká, Praha 6

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Africká, Praha 6

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbity chodník Radímova ulice

Praha 6, 07. červen 2018 Zaslaný

Zvlněná dlažba v ul. Na Příkopě

Praha 1, 20. březen 2018 Zaslaný

Zarostlý chodník na Vinohradské

Praha 3, 01. listopad 2012 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty