Díra v dláždění v Kolovratské

Díra v dláždění v Kolovratské ulici.

Zaslal: Libor Engelthaler, 17.05.2016 v 09:38

Praha 10-

Kolovratská, Praha 10

Aktualizace podnětu

01.04.2019

Petr přidal následující aktualizace podnětu:

Opraveno jest.



Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 08.01.2018 17:36

Podnět předán oblastní správě TSK.


Ing. Daniel Čech

Vedoucí oddělení státní správy - životní prostředí a doprava
Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje
Úřad městské části Praha 10



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Dobrý den, děkujeme za aktualizaci, přesouváme do vyřešených. Hezký den.
02.04.2019 v 06:56    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Kolovratská, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Stav zastávek na Praze 10

Praha 10, 06. leden 2013 Vyřešený

Rozbitý a chybějící chodník v Markově

Praha 5, 10. prosinec 2018 Nově zaslaný

Rozbitý chodník na Betlémském náměstí

Praha 1, 02. březen 2015 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty