Kodaňská x Estonská - přechod

Parkování v zeleni. Že by nová dopravní značka?

Zaslal: Anonymní uživatel, 29.04.2016 v 09:16

Praha 10-
 
 

Estonská, Praha 10

Aktualizace podnětu

05.05.2016

Pavel přidal následující aktualizace podnětu:

Parkování v trávníku se stává pravidlem.


 
 


16.09.2016

Anonymní uživatel přidal následující aktualizace podnětu:

stání na přechodu i v zeleni


 
 


19.03.2017

Anonymní uživatel přidal následující aktualizace podnětu:

parkovat je třeba i v zeleni




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 09.12.2017 23:40

Není v silách ani ambicích správce komunikací suplovat pravidla provozu osazováním dalších a dalších překážek do míst, kam je vjezd vozidel zakázán a přesto k němu dochází. Dohled nad dodržováním pravidel provozu provádí průběžně Městská policie.

Ing. Daniel Čech
vedoucí oddělení státní správy – životní prostředí a doprava
Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje
Městská část Praha 10



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

nováček: Možná by to chtělo něco si přečít, než se snažit být vtipnej?
29.04.2016 v 13:13    

Daniel Čech: Značka je v pořádku, informuje o povoleném způsobu stání - kolmo nebo šikmo na vozovce.
29.04.2016 v 13:28    

Radmil Šupík: Tomu řemeslníkovi, co má moc dlouhou dodávku a zřejmě málo času správně zaparkovat, bych dal pokutu tak 10.000 a 12 bodů.
Ať si příště rozmyslí takové čuňárny -stát na trávě, které se právě probudila ze zimního spánku..a chce jen trochu sluníčkový den..
29.04.2016 v 14:37    

Jirka Svatoš: Já bych počkal na směrnici EU, jak správně parkovat. Brusel jistě správně poradí.. .-))
12.05.2016 v 23:41    

prazsky.otec: V Praze prostě lidi potřebují parkovat. Zákazy a další značky či nedejbože modré zóny tohle skutečně nevyřeší. Kdyby raději portál chodci sobě upozorňoval na tento problém, snad by konečně měl nějaký smysl.
07.06.2016 v 15:36    

Patrik: Fotky té Škody Suberb, jejíž řidič se nerozpakoval zastavit nejen na zeleni, ale částečně i na přechodu pro chodce, by možná stálo namísto sem, kde se to těžko vyřeší (budování dalších omezujících prvků v podobě sloupků, zábradlí nebo pokládání kamenů nepovažuji za dlouhodobě účelné a efektivní – stejně to hned někdo zničí nebo posune o kus dál), postupovat přímo Městské policii, aby tento přestupek spravedlivě ohodnotila. SPZ vozidla je v tomto případě z fotky krásně čitelná – 4AL 3400. Takovýto způsob odstavení vozidla určitě nelze ospravedlnit ani nedostatkem parkovacích míst v lokalitě.
15.06.2016 v 17:53    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Estonská, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.