Zaneřáděné rampy na Seifertově

Zaneřáděné rampy na Seifertově nedaleko železniční trati.

Zaslal: Libor Engelthaler, 18.04.2016 v 11:42

Praha 3-
 
 
 

Seifertova, Praha 3

Aktualizace podnětu

01.01.2022

Martin Šemík přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den,

podnět byl již vyřešen, na cestě proběhla údržba.




Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Seifertova, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybějící poklop šachty v Bořivojově ulici

Praha 3, 07. leden 2019 Vyřešený

Stav okolí stanice metra Skalka

Praha 10, 05. říjen 2016 S odpovědí

Ucpané kanály před Masarykovým nádražím

Praha 1, 07. červenec 2016 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty