Neutěšený stav chodníku v okolí zastávky MHD OC v Hostivaři

Neutěšený stav chodníků v okolí zastávky MHD v Hostivaři, směrem k ulicím Záveská a Strašnická. Chodník nemá krajnici, vypukuje se, někde zcela chybí, místy prorůstá travou, na jednom místě je dokonce prosypán štěrkem, propukliny, propadliny apod. V zimě velice neschůdný, v létě příčinou poškození obuvi. Dlouhodobý neutěšený stav. Jde o dlouhou část tvořící celkem tři chodníky.

Zaslal: Zbyněk Kašpárek, 18.04.2016 v 00:19

Praha 15-
 
 
 
 
 
 

Strašnická, Praha 15

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 10.01.2018 14:12

Dle informace MČ Praha 15 je vlastníkem části cesty hl. m. Praha, další část je umístěna na pozemku ve vlastnictví Státního statku Praha, který je v likvidaci. Z toho důvodu byl podnět předán na oddělení využití a správy pozemků MHMP, které je ve spojení s příslušným správcem katastrálního území.



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 15.01.2018 14:55

Dle nových informací od místostarosty MČ Praha 15 M. Ducka řeší městská část s MHMP možnost zřízení nového chodníku, výhledově do konce roku 2018.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Strašnická, Praha 15

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nevyhovující přístup k zastávce Přeštická (bus)

Praha 15, 23. prosinec 2017 Zaslaný

Rozbitý chodník v Přeštické ul.

Praha 15, 19. srpen 2015 Vyřešený

Díra na chodníku, Velenická 2

Praha - Kunratice, 09. prosinec 2017 Vyřešený

Díra v dlažbě na rohu Korunní a Perunovy

Praha 3, 04. leden 2014 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty