Chybějící asfalt na chodníku v Jankovcově

Chybějící asfalt na chodníku v Jankovcově. Chybí kompletní asfaltový povrch chodníku.

Zaslal: Libor Engelthaler, 13.02.2016 v 23:14

Praha 7-
 
 

Jankovcova, Praha 7

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Jankovcova, Praha 7

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nastavení intervalů na semaforech na ulici Veletržní

Praha 7, 25. leden 2016 Bez odpovědi

Výstup do vozovky v zastávce Maniny

Praha 7, 07. prosinec 2012 Zaslaný

Eroze na Kačerově

Praha 4, 14. srpen 2014 Zaslaný

Přechod z ulice Odlehlá do lesoparku Krejcárek

Praha 9, 03. duben 2018 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty