Nastavení intervalů na semaforech na ulici Veletržní

Otevřením tunelu Blanka a následným snížením jízdních pruhů ve Veletržní ulici poklesl tranzitní provoz. Nicméně semafory stále běží v nastavení, aby projelo co nejvíce automobilů. Chodci v současné době stojí na červenou zbytečně dlouho na úkor vozů, přestože ulice bývá minimálně z jednoho směru téměř prázdná a bez aut...

Zaslal: Vratislav Freund, 25.01.2016 v 10:40

Praha 7-

Veletržní, Praha 7

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Veletržní, Praha 7

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybějící propojení chodníků

Praha 7, 06. březen 2013 Vyřešený

Odpad na chodníku - pravidelně

Praha 7, 07. duben 2014 S odpovědí

Dvorce prechod pro chodce

Praha 4, 11. listopad 2021 Bez odpovědi

Přechod(y) přes Plzeňskou

Praha 5, 27. srpen 2012 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty