Louže na přechodu u stanice metra Luka

Na frekventovaném přechodu přes Mukařovského ulici u stanice metra Luka se u severního konce tvoří velká nepřekročitelná louže přes celou šířku přechodu. Louže se tvoří též na přilehlém chodníku.

(Technická poznámka k webu Chodcisobě.cz - mapa se chová nějak divně, když do okénka zadám 'Mukařovského (Praha 13)', tak značka skočí na ulici Mukařovská v Praze 10-Strašnicích)

Zaslal: Jiří Králík, 12.01.2016 v 16:49

Praha 13-
 
 
 

Mukařovského, Praha 13

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 12.01.2016 16:59

Podnět jsme předali na TSK HMP.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Děkujeme za informaci ohledně špatné lokalizace ulice, opravili jsme to.
12.01.2016 v 17:01    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Mukařovského, Praha 13

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Velmi kluzký chodnik

Praha 13, 24. leden 2013 Zaslaný

Nebezpečné přecházení na pěšinu k Řepoře

Praha 13, 12. leden 2016 Zaslaný

Díry v chodníku v ulici Řásnovka

Praha 1, 01. leden 2018 Vyřešený

Zcela rozbitý chodník v Mánesově ulici 14-16

Praha 2, 18. prosinec 2015 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty