Rozkopaný chodník Veronské náměstí

Již přes půl roku rozkopaný a neopravený chodník na Veronském náměstí vedoucí kolmo k ulici Livornské.

Zaslal: Jan Musil, 22.12.2015 v 01:29

Praha 15-

Veronské nám., Praha 15

Aktualizace podnětu

07.12.2017

Ing. Michaela Marková přidala následující aktualizace podnětu:

Chodník byl rozkopán z důvodu připojení restaurace na plynovod. Do doby úplného uvedení do původního stavu původce platil za zábor a na jeho náklady se chodník upravil.



Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Chodci Sobě: Děkujeme paní Markové za informaci a podnět tedy přesouváme do vyřešených. Hezký večer.
09.12.2017 v 17:47    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Veronské nám., Praha 15

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.