Auta na chodníku v ulici Kotevní

V Kotevní ulici několik měsíců stojí dvě auta na chodníku.

Zaslal: Ladislav Saček, 11.12.2015 v 08:16

Praha 5-
 
 
 

Kotevní, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Ladislav Saček: Oba vozy již byly z chodníku odstraněny.
30.03.2016 v 11:34    

Chodci Sobě: Děkujeme za informaci a doufáme, že se už neobjeví. Hezký zbytek dne.
30.03.2016 v 16:02    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Kotevní, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty