Chybí vodorovné značení (zebra) přechodu pro chodce

U vyústění chodníku od železniční zastávky Praha - Dolní Počernice do ulice Novozámecká není na vozovce nakresleno celé vodorovné značení (zebra). Je umístěna jen dopravní značka - přechod pro chodce. Přiložená fotografie je starší z aplikace Mapy.cz Panorama, kde ještě barva trochu je. Nyní už z nového asfaltu zmizela úplně.

Zaslal: Petr Junek, 11.06.2015 v 18:10

Praha - Dolní Počernice-

Novozámecká, Praha - Dolní Počernice

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 15.06.2015 10:21

Dobrý den,
vyznačení tohoto přechodu již nárokovala MČ Praha - Dolní Počernice v programu Besip. Pokud tento požadavek nebude akceptován, zajistí MČ vyznačení tohoto přechodu v jiném režimu.

S pozdravem
Zbyněk Richter
starosta MČ Praha - Dolní Počernice



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Novozámecká, Praha - Dolní Počernice

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitá a prověšená lanovka na dětském hřišti v parku Jahodnice

Praha - Dolní Počernice, 03. prosinec 2016 Zaslaný

Nové obchodní centrum

Praha - Dolní Počernice, 15. září 2012 Bez odpovědi

Nesmyslný přechod

Praha 6, 14. únor 2012 Zaslaný

Vršovická-přechod

Praha 10, 23. duben 2015 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty