Díry v chodníku vedle Týnského chrámu

Díry v chodníku vedle levého boku Týnského chrámu. V tak frekventované oblasti by člověk obyčejně předpokládal, že tam nebude do děr padat vůbec, případně že tam nebudou dlouhé měsíce bez toho, aby je TSK opravila.

Zaslal: Libor Engelthaler, 06.04.2015 v 23:50

Praha 1-
 
 

Týnská, Praha 1

Aktualizace podnětu

19.05.2022

Martin Šemík přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den,

podnět již byl vyřešen, dlažba opravena.


 
 


Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 26.04.2015 22:46

Z technologických důvodů není v zimním období možné opravy provádět. V současnosti již probíhají. Váš podnět byl předán k zajištění opravy.

Děkujeme

Ludvík Czital
vedoucí odboru dopravy ÚMČ Praha 1



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Týnská, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nedostatečně široký chodník a zastávka MHD

Praha 1, 30. červen 2016 S odpovědí

Částečně zatopený přechod pro chodce v Karmelitské

Praha 1, 03. červen 2013 S odpovědí

Blátivý chodník v centru Prahy 4

Praha 4, 05. květen 2016 Bez odpovědi


Zobrazit všechny podněty