Chybí přechod pro chodce v ulici Na Břehu, Praha 9

Chybí přechod pro chodce v ulici Na Břehu (naproti domu 25), Praha 9. Nejbližší přechod je na křižovatce s ulicí Sokolovska, ale tato část cyklostezky neasfaltovaná ani nedlážděná, takže při špatném počasí nevhodná pro chodce.

Zaslal: Anna P., 01.04.2015 v 18:50

Praha 9-

Na břehu, Praha 9

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Mickey: Zde nechybí přechod, nachází se zde místo pro přecházení.
04.09.2019 v 09:49    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Na břehu, Praha 9

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Údržba hřiště U Nové školy

Praha 9, 12. srpen 2019 Nově zaslaný

zlomený strom v ulici Novovysočanská

Praha 9, 29. červenec 2019 Nově zaslaný

Přídat přechod? Keplerova

Praha 1, 24. srpen 2015 Bez odpovědi

Ohrožování chodců najížděním vozidel na chodník

Praha - Kunratice, 15. duben 2013 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty