VDZ Ohrada

Potřeba odstranění stínu, který odklání projíždějící vozidla k lidem čekajícím na ostrůvku neustále trvá. Vymalování klikaté čáry podél ostrůvku samozřejmě nestačí a není řešením !!!!

Zaslal: Jaroslav Bláha, 05.03.2015 v 20:37

Praha 3-

Koněvova, Praha 3

Aktualizace podnětu

26.11.2021

Martin Šemík přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den,

podnět již byl vyřešen, vodorovné značení podél ostrůvku bylo změněno dle požadavků tohoto podnětu, auta tudíž nyní jezdí dále od ostrůvku.




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 07.03.2015 22:25

Dobrý den.
Uvedená záležitost spadá do kompetence odboru dopravních agend Magistrátu hl.m. Prahy. Podnět předáváme tomuto orgánu k přímému vyřízení.
S pozdravem

Ing. Martin Vančura
Odbor dopravy ÚMČ Praha 3



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Koněvova, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty