Vysklená autobusová zastávka Přímské náměstí

Autobusová zastávka Přímské náměstí je už delší dobu vysklená, jednak kazí jinak hezkou část Klánovic, za druhé do ní fouká a prší. Děkuju

Zaslal: Pavel Vokatý, 15.12.2014 v 15:56

Praha - Klánovice-

Přímské nám., Praha - Klánovice

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Přímské nám., Praha - Klánovice

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Jarní úklid ulic - Klánovice

Praha - Klánovice, 10. duben 2016 Bez odpovědi

Slavětínská ulice

Praha - Klánovice, 19. březen 2012 S odpovědí

Nefunguje veřejné osvětlení v ulici Dvouletky

Praha 10, 11. leden 2016 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty