Vylitá barva na chodníku na rohu ulic Nuselská a Mendíků

Již několik dní je ihned u světelného přechodu pro chodce na rohu ulic Nuselská x Mendíků vylita bílá barva. Vlivem deště v posledních dnech se z toho stala 'bílá mazlavá louže', které se přecházející člověk jen těžko vyhýbá, nemluvě o dětech a zvířatech. Barva je také rozšlapaná i po vzdálenějším okolí.

Zaslal: Alice Urbánková, 15.09.2014 v 00:18

Praha 4-
 
 
 

Nuselská, Praha 4

Aktualizace podnětu

24.12.2018

Bc. Václav Kříž přidal následující aktualizace podnětu:

Barva už zmizela. Zkontrolováno na místě. Děkuji všem, kdo se na tom podíleli. Přeji hezký den.

Bc. Václav Kříž, referent oddělení dopravy ÚMČ Praha 4



Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 15.09.2014 15:50

Dobrý den,

Váš podnět byl předán příslušnému správci komunikace k opravě. Jakmile obdržíme informace ohledně realizace umístíme je na tyto stránky.

S přáním hezkého dne
Lucie Faloutová
Odbor životního prostředí a dopravy ÚMČ Praha 4



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Dobrý den, vzhledem k tomu, že jsme bohužel ani od MČ, ani od TSK nedostali žádnou odpověď, chtěli bychom se zeptat, jak to tady dopadlo – předpokládáme, že barva už zmizela...? Díky za odpověď.
09.11.2015 v 21:34    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Nuselská, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Díra po instalaci kandelábru

Praha 4, 28. květen 2012 Bez odpovědi

Parkování na silnici a jezdění po chodníku

Praha 4, 04. duben 2012 Zaslaný

Zničené zábradlí hrozící úrazem

Praha 10, 30. červen 2016 Vyřešený

Neporadek po stavebni cinnosti

Praha 10, 14. září 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty