Chybějící asfalt kolem vpusti na Slezské

Chybějící asfalt kolem vpusti na Slezské – místo něj udusaná hlína.

Zaslal: Libor Engelthaler, 14.08.2014 v 15:51

Praha 3-

Slezská, Praha 3

Aktualizace podnětu

20.05.2022

Martin Šemík přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den,

podnět již byl vyřešen, asfalt doplněn.




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 18.08.2014 14:05

Dobrý den.
Za technický stav komunikací a jejich údržbu odpovídá jejich vlastník, kterým je hl.m. Praha, resp. jejich pověřený správce, kterým je Technická správa komunikací hl.m. Prahy.
Vaše připomínka byla této organizaci předána.
S pozdravem

Ing. Martin Vančura
Odbor dopravy ÚMČ Praha 3



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Slezská, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitá dlažba před OC Atrium Flora

Praha 3, 01. listopad 2015 S odpovědí

Díry v chodníku v Žerotínově ulici

Praha 3, 05. srpen 2012 S odpovědí

Chodník přerušený zábradlím bez zjevného účelu

Praha 14, 24. srpen 2012 Vyřešený

Díra na chodníku, Velenická 2

Praha - Kunratice, 09. prosinec 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty