Rozbité odpadkové koše v Riegrových sadech, Praha 2

Rozbité odpadkové koše v Riegrových sadech, Praha 2

Zaslal: Jiří Bochez, 27.03.2014 v 12:04

Praha 2-
 
 

Riegrovy sady, Praha 2

Aktualizace podnětu

28.05.2019

Műllerová přidala následující aktualizace podnětu:

Koše jsou dávno vyměněné za koše typ mmcité



Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Chodci Sobě: Děkujeme za aktualizaci podnětu, přesouváme tedy do vyřešených. Hezký zbytek dne.
29.05.2019 v 15:56    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Riegrovy sady, Praha 2

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Oba chodníky nepoužitelné!

Praha 2, 11. říjen 2012 Zaslaný

Parkoviště bez chodců v NC Eden

Praha 10, 14. prosinec 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty