Nefunkční semafor, už několik týdnů!

Problém je na náměstí Míru, které jsem ale na mapě nemohl vybrat.
Na přechodu pro chodce na Náměstí míru mezi Americkou a Francouzskou (u stánku se zmrzlinou) už několik týdnů nefunguje pořádně semafor.
Auta mají někdy i 5 minut zelenou, chodci červenou. Tvoří se tam velké skupiny chodců, které potom postupně začínají přecházet na červenou mezi auty, situace je tedy nebezpečná.
Problém existuje již několik týdnů.
Asi před měsícem jsem zavolal na P2 a nahlásil problém. Kromě toho jsem upozornil kolemjdoucího strážníka MP. Ale zatím nic.
Mělo by se to vyřešit ihned, jinak tam dojde k nehodě.

Zaslal: Jan Krcmar, 11.03.2014 v 15:22

Praha 2-

Americká, Praha 2

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Americká, Praha 2

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Výtluk v Budečské

Praha 2, 21. leden 2014 Zaslaný

Uzavření schodiště na náplavku

Praha 2, 23. duben 2012 Zaslaný

Světelná signalizace pro chodce je krátká!

Praha 7, 27. září 2018 Nově zaslaný


Zobrazit všechny podněty