Rozbitý chodník za bývalým velodromem Ohrada

Chodník za bývalým velodromem Ohrada v úseku mezi lampami VO číslo 302 136 až 302 132 má několik děr. Přesněji jednu prohlubeň u lampy číslo 302 133, dvojici trčících kovových zbytků po sloupcích u lamp 302 135 a 302 133 a čtyři díry na severním okraji chodníku s pařezy již pokácených stromů. Vznik oněch zmíněných čtyřech děr byl zapříčiněn přítomností kmenů vzrostlých stromů, které takto chodník obešel. Ovšem tyto stromy již odvál čas a proto by bylo dobré šíři chodníku sjednotit. Předem děkuji

Zaslal: Martin Šemík, 24.05.2022 v 13:24

Praha 3-
 
 
 
 
 
 

Pražačka, Praha 3

Aktualizace podnětu

31.05.2022

Městská část Praha 3 přidal následující aktualizace podnětu:

Pozemek je bohužel v soukromém vlastnictví developera STRM Gama, a.s., který na pozemcích směrem na jih plánuje stavbu developerského projektu. Na základě dohody mezi developerem, MČ a hlavním městem bude v souvislosti s výstavbou převedena část pozemků do majetku hlavního města. Mělo by tak být následně možné rozšířit a rekonstruovat koridor mezi parkem na Vítkove a lávkou vedoucí přes ulici Pod Krejcárkem. Investor aktuálně připravuje dokumentaci vyřizuje stavební povolení, termín výstavby je z mé pozice těžké odhadovat, dá se však předpokládat horizont 2023 – 2025. Do té doby bohužel není legitimní očekávat, že by město investovalo do stavebních úprav původní cesty na soukromém pozemku.

Děkuji, s pozdravem,

Ondřej Rut
místostarosta

Městská část Praha 3Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)Pražačka, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Parkování aut u terminálu Želivského na trávníku

Praha 3, 01. květen 2015 S odpovědí

Otevřené vpusti na Vinohradské

Praha 3, 18. duben 2016 S odpovědí

Díry v chodníku v Křížovnické

Praha 1, 17. duben 2015 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty