Chybějící přechod - K Noskovně x K Vizerce

Chybějící přechod na T-křižovatce s velkým pohybem chodců (lidé prakticky ze čtvrtiny Nebušic tudy musí projít směrem k zastávce autobusu MHD). Již několikrát zde došlo k situaci, kdy chodec byl již v polovině přecházení silnice, když se znenadání vyřítilo auto (povětšinou dodávka...), která chodce ohrozila, nejednou i úmyslně s 'doprovodným komentářem' ('tady není přechod' apod.).

Je jasné, že v zástavbě tohoto typu nelze zřizovat přechody všude, toto je ale frekventované místo, zde je potřeba chodce přechodem 'ochránit'.

Zaslal: Lukáš Novák, 07.01.2014 v 23:38

Praha - Nebušice-

K Noskovně, Praha - Nebušice

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



K Noskovně, Praha - Nebušice

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chodník v dezolátním stavu

Praha - Nebušice, 05. listopad 2013 Bez odpovědi

Chybějící přechod

Praha - Nebušice, 05. listopad 2013 Bez odpovědi

Přechod bez rozhledu a úzké chodníky

Praha 1, 20. listopad 2012 Bez odpovědi

Přechod do odpadkového koše

Praha 8, 10. březen 2013 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty