Snížení obrubníků u přechodů na křižovatce Slezská x Perunova

Dobrý den.
Důležitá světelná křižovatka Slezská x Perunova nemá snížené obruby u většiny přechodů pro chodce. Velmi nepříjemné pro osoby se sníženou pohyblivostí, kočárky a vozíčkáře. Křižovatka je přímo u základní školy Perunova 975/6.

Prosím o vyřízení. Děkuji.

Zaslal: Martin Cizek, 09.11.2013 v 10:44

Praha 3-
 
 
 
 

Perunova, Praha 3

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 12.11.2013 08:56

Dobrý den.
Tento podnět předáváme pověřenému správci komunikace, kterým je Technická správa komunikací hl.m. Prahy, s žádostí o provedení bezbariérových úprav.
S pozdravem

Ing. Martin Vančura
vedoucí odboru dopravy ÚMČ Praha 3



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Perunova, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý chodník v ulici Na Balkáně

Praha 3, 23. listopad 2014 Vyřešený

Chybí přechod na celé křižovatce

Praha 3, 22. březen 2013 S odpovědí

Plzeňská - oplocení cyklodepa blokuje chodník

Praha 5, 28. leden 2022 Bez odpovědi

Zablokovaný chodnik

Praha 14, 10. říjen 2022 Bez odpovědi


Zobrazit všechny podněty