Křižovatka Türkova - Květnového vítězství

Přechod pro chodce přes tři jízdní pruhy směrem z centra v místě, kde dost vozidel překračuje povolenou rychlost. Zde by světelná signalizace nebyla od věci. Nejlépe ještě doplněná o aktivní sledování rychlosti vozidel. Sice by některá pokladna přišla o příjmy, neboť měření rychlosti o kousek dál je běžnou záležitostí, ale pro bezpečnost chodců by to mělo větší význam. A vězte, že to sem vkládám jako řidič, ne chodec.

Zaslal: Jan Mareš, 16.02.2012 v 19:48

Praha 11-
 
 

Türkova, Praha 11

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 27.02.2012 11:12

Vážený pane Mareši,

opatření na komunikaci Türkova jsou v kompetenci odboru dopravy Magistrátu hl. m. Prahy, kterému Váš podnět postupujeme.
Navrhujeme prověřit možnost zvýraznění svislého dopravního značení (retroreflexní IP6 – přechod pro chodce), zvýraznění vodorovného dopravního značení (A11 – pozor, přechod pro chodce, červené podbarvení přechodu) a instalaci světelného signalizačního zařízení.

S pozdravem

Ing. arch. Jan Kábrt vedoucí odboru územního rozvoje MČ Praha 11



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Petr Horák: Naprostý souhlas do posledního slova.
19.02.2012 v 09:37    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Türkova, Praha 11

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.