Nebezpečí pro chodce i zvířata

Na rohu ulice Mezihoří a 'nejhlavnější' počernice ulice Náchodská, naproti autobusové zastávky Chvaly a naproti hospody Na Růžku (u Chvalské tvrze), se nachází 'reprezentativní' chodník u přechodu pro chodce, jehož dominantou je hned na začátku velice nebezpečná 'propadlina' v živičném povrchu. Myslím, že by bylo vhodné jednoduchou, odborně nenáročnou úpravou, předejít zranění chodců (zvířat), zejména v nočních hodinách.

Zaslal: Tomáš Salvet, 29.05.2013 v 12:58

Praha 20-

Mezihoří, Praha 20

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 26.08.2013 14:33

Dobrý den,

velice se omlouváme za zdržení odpovědi MČ, která došla již na začátku června 2013 – spadla nám do spamu a dnes jsme ji objevili... – viz níže.

Věříme, že podnět již byl – jak je v odpovědi avizováno – vyřešen. Pokud se tak stalo, velice prosíme uživatele za pořízení a zaslání fotografie opraveného chodníku (buď prostřednictvím možnosti Aktualizovat podnět nebo na náš e-mail info@chodcisobe.cz) – děkujeme! Chodci sobě
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den,

stav na chodníku na křižovatce Mezihoří - Náchodská jsme ověřili a opravu propadlého chodníku zajistíme neprodleně do 11.6.2013

S pozdravem Jaroslav Píša
vedoucí Odboru místního hospodářství ÚMČ Praha 20 – Horní Počernice



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Mezihoří, Praha 20

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybějící osvětlení místní komunikace

Praha 20, 04. prosinec 2016 Zaslaný

Rozbitá vozovka v ulici U Hotelu

Praha - Suchdol, 17. březen 2015 Bez odpovědi

Rozbitý chodník ve Spálené

Praha 1, 19. září 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty