Chybějící propojka chodníků

Při zadním průchodu z ulice Terezínská na lávku mezi ulicemi Kytlická a Opočenská není v jednou úseku propojeno cca 30 m chodníku. Chodci tak musí buď chodit po blátě, nebo daný úsek obcházet 3x delší cestou po chodníku. Podle úrovně vyšlapání je jasné, že tato propojka je silně využívaná.

Zaslal: Petr Dlouhý, 19.01.2013 v 15:10

Praha 18-

Terezínská, Praha 18

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 22.02.2013 10:05

Dobrý den,

na základě vyjádření příslušného odboru ÚMČ Praha 18 sděluji, že vyšlapaná pěšinka leží na dvou pozemcích. První část od Kbelské parc. číslo 600/41 má jednoho soukromého vlastníka podle KN z Miškovic. Druhá část parc. číslo 600/322 má cca 50 spoluvlastníků. Předpokládáme, že se jedná členy SVJ vedlejšího domu. K jakékoliv stavbě na cizím pozemku nebo pozemcích je třeba smluvně zajistit 100% souhlas všech vlastníků a spoluvlastníků, věcné břemeno do KN a další náležitosti. Stávající chodník byl možná vybudován tak jak je právě proto, aby se vyhnul pozemku soukromého vlastníka s ohledem na náročnost celého procesu. Pokud budou příslušné souhlasy zajištěny (předpokládal bych v tomto iniciativu ze strany místních), tak stavba je záležitostí několika dnů.

S pozdravem

Martin Zástěra
zástupce starosty MČ Praha 18



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Terezínská, Praha 18

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Špatné pěší spojení Letňan se stanicí metra

Praha 18, 22. prosinec 2015 Bez odpovědi

Lampy uprostřed chodníku

Praha 3, 03. červenec 2012 Zaslaný

Rozbitý chodník ve Štupartské

Praha 1, 11. březen 2015 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty