Antiparkovací sloupky Nám. Sv Čecha - Tolstého, Praha 10

Dobrý den,

chtěl bych požádat o instalaci antiparkovacích sloupku na křížení ulic Tolstého, nám. Sv Čecha. Auta často v odpoledních hodiních parkují tak, že blokují chodník nebo stojí přímo na něm. A vzhledem k tomu, že je v blízkosti dětské hřiště je pak pro rodiče s kočárky někdy naprosto nemožné přejít. Stejně tak to komplikuje práci vozům svozu odpadů.

Děkujeme

Zaslal: Michal Novotný, 18.03.2024 v 13:48

Praha 10-
 
 
 
 

Tolstého, Praha 10

Aktualizace podnětu

18.03.2024

Ing. Daniel Čech - vedoucí oddělení dopravy přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den,

parkování na chodníku nebo v křižovatce je jednoznačným porušením pravidel provozu, které může řešit městská policie. Není v silách vlastníka komunikace osadit všechna nároží antiparkovacími sloupky a následně zajišťovat jejich údržbu a obnovu. Jak je zřejmé i z doložených fotografií, zablokování nároží vozidly by to stejně nezabránilo. Instalaci sloupků tudíž nebudeme iniciovat.

S pozdravem

Ing. Daniel Čech
vedoucí oddělení státní správy
odbor dopravy
Úřad městské části Praha 10
Vinohradská 3218/169, 100 00 Praha 10



18.03.2024

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Rádi bychom zdůraznili nutnost volat městskou policii při každém případu, kdy v ulici bude parkovat nelegálně jakékoli auto.
Buďte důslední a neústupní.

Jsme v tom s vámi



03.04.2024

Michal Novotný přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den,

rozumím vašemu vyjádřením dle fotek, upravuji tedy fotografie, kde je evidentní, že by sloupky zabraly.

Tohle se děje normálně na obou stranách chodníku.

Děkuji za přezkoumání.




Komunikace o řešení podnětu

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Tolstého, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nevysazené 3 stromky

Praha 10, 20. březen 2021 Vyřešený

Křižovatka Na Padesátém x Průběžná

Praha 10, 02. prosinec 2013 Vyřešený

Rekonstrukce chodníků Veltruská

Praha 9, 26. červen 2023 Bez odpovědi


Zobrazit všechny podněty