rozbity chodnik v ulici Laubova 5, Praha 3

uvolnene kostky lezici vedle, nebezpeci urazu

Zaslal: Tomas Voska, 20.12.2023 v 15:10

Praha 3-

Laubova, Praha 3

Aktualizace podnětu

20.12.2023

Ondřej Rut přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den,

technickou správu chodníků má na území MČ Praha 3 na starosti Technický zpráva komunikací hl. m. Prahy, tento podnět je tedy třeba směřovat právě tam. Doporučil bych využít webové rozhraní pro hlášení závad TSK: https://zavady.tsk-praha.cz/. Zároveň dávám tento problém na vědomí i panu Semeckému přímo z TSK.

S pozdravem,

Ondřej Rut
místostarosta
Městská část Praha 3
Havlíčkovo nám. 700/9, 130 00 Praha 3
kancelář č. 116



Komunikace o řešení podnětu

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Laubova, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Laguna na nám. Jiřího z Poděbrad

Praha 3, 06. srpen 2012 Vyřešený

Rozbitá dlažba v ulici U Rajské zahrady

Praha 3, 16. březen 2016 Vyřešený

Chodník zcela zanesený rostlinným odpadem

Praha 10, 24. duben 2012 Vyřešený

Rozbitý obrubník ul. Nad Petruskou

Praha 2, 17. duben 2019 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty