Absence přechodu u vjezdu do nemocnice IKEM

U vjezdu do nemocnice IKEM chybí přechod, ačkoliv zde přechází mnoho lidí, včetně maminek s kočárky. Problém je asi v tom, že tudy přijíždí i sanitky, teď každopádně místo stejně není bezpečné. Napadlo mě řešení přechod udělat, ale napsat na chodník nebo na značku: “Dej přednost sanitce!” nebo něco podobného.

Zaslal: Barbora Králová, 02.11.2023 v 15:03

Praha - Kunratice-
 
 

V Zeleném údolí, Praha - Kunratice

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Ondřej Nováček: Dobrý den,
děkuji za podnět. Komunikace i chodník se nachází již na pozemku IKEMu, podnět na zbudování přechodu pro chodce jim tedy předáme.
Ondřej Nováček
06.11.2023 v 10:02    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



V Zeleném údolí, Praha - Kunratice

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Díra v chodníku v ulici Pod Haltýřem vedle domu č. 11.

Praha - Kunratice, 05. říjen 2021 Bez odpovědi

Těžká nákladní auta jezdí v Kunraticích po chodníku

Praha - Kunratice, 06. prosinec 2015 Vyřešený

Další nebezpečný přechod v ul. Wassermannova

Praha 5, 12. prosinec 2016 Vyřešený

Nebezpečná křižovatka Českomoravská - Kovářská

Praha 9, 29. září 2012 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty