Výrazné znečištění ulice / schodiště Koulka

Dobrý den, prosíme o vyčištění schodiště Koula. Mezi ulicemi Fr. Kocourka, až k vile Koula. Toto misto si oblíbili občané bez domova a přinášejí sem odpadky, injekční stříkačky a tento tyden i sedací soupravu. Dále schodiště zarůstá zelení a je zde v poslední době dosti nepříjemné procházet. Za sousedy J. Rohlena Děkujeme

Zaslal: Jaroslav Rohlena, 05.10.2023 v 13:12

Praha 5-
 
 
 
 

Koulka, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Mickey: Doporučuji směřovat spíše na Změnte.to
23.10.2023 v 10:29    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Koulka, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Neprůchodna cesta podel Vltavy

Praha 5, 01. prosinec 2021 Vyřešený

Matoucí označení – Novostrašnická

Praha 10, 21. říjen 2015 Vyřešený

Popadané parkovací zábrany v ulici Sezimova

Praha 4, 26. leden 2016 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty