Rozbitý chodník v ulici Hájecká

Dobrý den!

Zatímco doslova všechny chodníky v okolních ulicích byly za poslední roky opravené (některé dokonce vícekrát), tento jeden zůstává v naprosto dezolátním stavu. Z nějakého důvodu se na ně patrně zapomnělo. Asfalt je pryč, obrubníky vyvrácené a roste na něm vysoká tráva. Chodit po něm takřka nelze. Posuďte sami z přiložených fotografií. Jedná se o úsek od křižovatky s Křenickou až po křižovatku s Královickou.

s pozdravem
Mgr. Martin Helman

Zaslal: Martin Helman, 23.06.2023 v 11:41

Praha 10-
 
 
 

Hájecká, Praha 10

Aktualizace podnětu

17.07.2023

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Odpověď z Prahy 10:
Dobrý den,

požadavek na opravu chodníku v ul. Hájecká byl poslán na TSK. Termín opravy chodníku není zatím určen. Odstranění trávy z chodníku zajistí OŽP ÚMČ Praha 10 v nejbližším možném termínu.


S pozdravem

Ing. Ramon Strnad



Komunikace o řešení podnětu

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Hájecká, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Špatně průchozí chodník v Kolodějské

Praha 10, 06. duben 2015 S odpovědí

Keře přerůstající do chodníku v Nučické

Praha 10, 13. květen 2015 S odpovědí

Vysypaná dlažba na Nám. Jiřího z Poděbrad

Praha 3, 25. listopad 2013 Vyřešený

Rozbitý chodník v Přeštické ul.

Praha 15, 19. srpen 2015 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty