Nebezpečné přecházení ulice V Olšinách

Odbočující auta z ulice Pod Rapidem do ulice V Olšinách nedávají přednost chodcům na přechodu, kterým svítí na semaforu zelená. Velice nebezpečné přecházení přechodu. Nehledě na to, že časový rozptyl zelené pro chodce je velice krátký na přejití celé ulice. I rychlou chůzí vždy skončím uprostřed, poté už mě auta nepustí. Prosím o prověření.

Zaslal: Michaela x, 17.05.2023 v 12:34

Praha 10-
 
 

Průběžná, Praha 10

Aktualizace podnětu

13.06.2023

TSK Praha přidal následující aktualizace podnětu:

V příloze zasílám obsáhlou odpověď na tento podnět.

Děkujeme za jeho podání.

TSK



Přiloha:
Soubor (pdf)

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Průběžná, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nastavení semaforu na Malešickém náměstí

Praha 10, 09. únor 2015 Vyřešený

Rozbitý chodník v ulici Hájecká

Praha 10, 23. červen 2023 S odpovědí

Žádost o zřízení semaforu na přechod

Praha 5, 28. únor 2023 Bez odpovědi

Krátká zelená na Ortenově náměstí

Praha 7, 03. prosinec 2012 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty