Semafor pro větší bezpečnost chodců přes ulici Karlštejnská

Křižovatku ulic Karlštejnská, Souběžná III, Na Pomezí a Klikatá je kvůli přehlcenosti dopravy a bezohlednosti řidičů absolutně nemožné bezpečně přejít přes přechod pro chodce, který se zde nachází. Běžně na přechodu stojí auta v kolonách a chodci jsou tak nuceni mezi auty kličkovat, což velice zvyšuje nebezpečí nehody. Je běžnou praxí, že auta mezi chodci popojíždí a znemožňují jim přechod vůbec přejít. Velice často dochází také k situacím, kdy v jednom směru řidič auta chodce přes přechod pustí, ale v druhém směru auta jezdí dál a chodec musí čekat, než se najde řidič, který ve druhém směru zastaví. Umístění semaforu umožní bezpečný přechod rušné silnice.

Zaslal: Zuzana Martináková , 25.04.2023 v 11:00

Praha 5-
 
 
 
 

Karlštejnská, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Karlštejnská, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Zřízení přechodu pro chodce

Praha 5, 12. květen 2012 S odpovědí

Česká republika

Praha 5, 11. listopad 2021 Vyřešený

Přechod Vinoř

Praha - Vinoř, 08. srpen 2013 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty