Rozbitý chodník v Radhošťské

Díry v chodníku jsou nebezpečné, pokud se včas neopraví, budou se stále rozšiřovat.

Zaslal: Jana Vlasatá, 03.04.2023 v 12:10

Praha 3-

Radhošťská, Praha 3

Aktualizace podnětu

11.04.2023

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

dovoluji si podat informaci, že předmětné poruchy ve schůdnosti chodníku byly předány odd. běžné údržby, s požadavkem na realizaci v co nejkratším možném termínu.

Děkuji a jsem s pozdravem

Jiří Semecký
Správní technik



Komunikace o řešení podnětu

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Radhošťská, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Laguna na nám. Jiřího z Poděbrad

Praha 3, 06. srpen 2012 Vyřešený

Výmlat na chodníku v Kateřinské

Praha 2, 18. červen 2012 Vyřešený

Rozbitý chodník na Náměstí Republiky, Praha 1

Praha 1, 23. červen 2015 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty