Zřízení přechodů pro chodce na všech ramenech křižovatky

Vážení,

žádám vás o úpravu křižovatky Bílkova – Dušní tak, aby byla bezpečnější pro pěší a cyklisty. V těsné blízkosti křižovatky jsou dvě školy a přitom na křižovatce není ani jeden přechod pro chodce a auta zde opakovaně parkují na snížených obrubách chodníku. Toto není možné řešit denně s městkou policií, toto je potřeba upravit tak, aby byla křižovatka stavebně bezpečná a vhodná do rezidenční čtvrti, momentálně vypadá jako na sjezdu z dálnice.

Je zde možné udělat sekundární obruby a tím vyhovět požadavku pamárkářů na zachování původních obrub. Zároveň zde díky tomu ke zlepšení rozhledů před přechodem, které jsou teď téměř nulové.

Závěrem by dovolte doplnit, že je zde úprava křižovatky opravdu nutná a prosím vás tedy, abyste našli cestu, jak zde prostor výrazně upravit a udělat bezpečný.

V příloze je návrh řešení realizovaný na křižovatce Vlkova/Krásova, Praha 3.

S pozdravem

Adam Bílek

Zaslal: Adam Bílek, 06.03.2023 v 11:41

Praha 1-
 
 

Dušní, Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Dušní, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Ucpaný kanál - kaluž

Praha 1, 08. duben 2022 S odpovědí

Nebezpečný přechod na Podbělohorské

Praha 5, 24. leden 2021 S odpovědí

Na Strži - nebezpečné parkování aut před přechodem

Praha 4, 12. prosinec 2015 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty