Nebezpečný obrubník na zast. MHD Teplická, Praha 9.

Obrubníkový blok trčí hranou vzhůru u chodníku na autobus. zastávce Teplická ve směru ke křižovatce ulice Teplická s Vysočanskou. VELKÉ NEBEZPEČÍ ÚRAZU!!

Zaslal: Ivo Aubrecht, 11.01.2023 v 12:47

Praha 9-
 
 

Teplická, Praha 9

Aktualizace podnětu

11.01.2023

MÚ Praha 9 přidal následující aktualizace podnětu:

děkujeme za upozornění, předáme podnět správci komunikace TSK a.s.

Tomáš Holeček
radní pro oblast dopravy
Rada MČ Praha 9



Komunikace o řešení podnětu

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Teplická, Praha 9

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Přechod nádraží Libeň – tramvajová zastávka

Praha 9, 01. červen 2012 S odpovědí

Rozbitý chodník, Jindřišská 23

Praha 1, 14. srpen 2020 Vyřešený

Písek na chodníku

Praha 2, 09. duben 2013 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty