Podchod Strasnicka (metro Strasnicka)

Kdy se majitel podchodu zacne radne starat o podchod ve smyslu pravidelného uklidu a zamezi neustálému postriku v podchodu od sprejeru?

Zaslal: Michal Vejsada, 29.11.2022 v 15:51

Praha 10-
 
 
 
 
 
 
 

V olšinách, Praha 10

Aktualizace podnětu

06.12.2022

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Dle našich zjištění byl podnět předán majitelem podchodu na příslušné oddělení TSK (technická správa komunikací) a oni, jako správci objektu by měli co nejrychleji konat...
Budeme napjatě očekávat vývoj situace.

Vaši Chodci sobě



Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



V olšinách, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Parkování vraku

Praha 10, 01. červen 2020 Vyřešený

Nefunkční veřejné osvětlení v ulici K Háječku

Praha 10, 15. říjen 2015 Vyřešený

Pod Okrajem - chybějící značka

Praha 6, 14. únor 2014 S odpovědí

Cyklisté jezdí rychle Žižkovským tunelem

Praha 3, 03. srpen 2016 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty