Špinavé okoli zastavek u metra Skaka

Okolí metra Skalka a zastávek autobusu je silně znečištěné trusem holubů a nedopalky.
Okapy a/nebo kanalizace je ucpaná a při dešti teče voda s bahnem z okapů po chodníku a zastávkách autobusu.

Zaslal: Václav Lexa, 10.10.2022 v 09:53

Praha 10-
 
 
 

Vyžlovská, Praha 10

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Daniel Čech: Dobrý den,

podněty ke stavu stanice metra, prosím, adresujte Dopravnímu podniku hl. m. Prahy, např. touto cestou:
https://www.dpp.cz/kontakt/kontaktni-formular/podnet-stiznosti-pochvaly/stav-stanice-metra

S pozdravem

Ing. Daniel Čech
vedoucí oddělení státní správy
odbor dopravy
před 4 dny    

nováček: Proč máte stále uvedeno, že není odpověď? Již 10.10. ji tu máte vyvěšenou.
před 4 dny    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Vyžlovská, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Bariérový přechod na zastávce Solidarita

Praha 10, 02. říjen 2020 S odpovědí

Přerůstající větve stromů podél Průběžné

Praha 10, 07. červenec 2016 Vyřešený

Zniceny chodnik kamionem 29.7.2021

Praha 6, 19. srpen 2021 Bez odpovědi


Zobrazit všechny podněty