Přechod ulice Hennerova

Dobrý den,
na místě označeném na mapě se nacházel v minulosti přechod, jehož relikty jsou dodnes patrné (viz přiložené foto). Na celé ulici se nacházejí pouze dva přechody a to na jejím začátku a konci. Ulice je poměrně klikatá a díky parkujícím vozidlům není přecházení vždy úplně snadné. Vzhledem k tomu, že tuto ulici musí překonávat děti bydlící na motolském sídlišti docházející do ZŠ Weberova, byla by obnova, nebo náhrada zaniklého přechodu na vhodném místě jistě přínosem nejen jejich bezpečnosti.

Zaslal: Martin Zlámal, 26.08.2022 v 15:34

Praha 5-
 
 

Hennerova, Praha 5

Aktualizace podnětu

31.08.2022

Jan Flegl, DEA přidal následující aktualizace podnětu:

Vyjádření MČ Praha 5: Děkujeme za tento podnět, který zlepšuje podmínky pro chodce v rezidenční části „minisídliště“ Homolka. Předáváme ke zpracování příslušnému odboru. Podmínkou realizace je souhlas policie z pohledu bezpečnosti a souhlas správce, tj. TSK.
Možností zde zůstává zřízení přechodového místa, kdy budou po obou stranách vozovky sklopeny obruby chodníků pro snadné přecházení. Nevýhodou je úbytek stání pro rezidenty.

Jan Flegl, DEA
Odbor územního rozvoje



Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Hennerova, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Propadlý a zvlněný chodník - Tilleho nám., Praha 5

Praha 5, 22. listopad 2021 Bez odpovědi

Rozbité schodiště

Praha 5, 18. březen 2013 Vyřešený

Chybějící přechod v ulici Turnovského

Praha 10, 17. říjen 2016 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty